25.3.2012 MATERINSKI DAN

Na dan Gospodovega oznanjenja vsako leto praznujemo materinski dan. Vsa pozornost je tako namenjena našim materam, ki so naše največje bogastvo.

V nedeljo, 25. marca 2012, smo mladi leskovške župniji pripravili prireditev z naslovom »Naj se mati vsak dan veseli, da je naša mati«. Skozi razigran in zanimiv program sta nas popeljala voditelja Aleš in Maja. Občinstvo je uživalo v devetih točkah: Lara se nam je predstavila na violi, ogledali smo si video z naslovom »Kdo je mama?« (v njem so nastopili veroukarji), prvič je nastopil Mladinski pevski zbor, pobližje smo si ogledali težave bodočega mladega očka, otroci so nam polepšal večer z recitacijami, Mateja in Barbara sta nam zapeli pesem Materi, prisostvovali smo tudi govorilni uri, s pesmima nas je razveselil otroški pevski zbor, na koncu pa so se predstavile še tri tamburašice. Po končani prireditvi je sledila pogostitev in klepet ob zvokih harmonike.

Povezava do videoposnetka na youtubu:

http://www.youtube.com/watch?v=rC7xD7mVja0&feature=youtu.be

Mateja Gačnik

Fotografije!