Na god sv. Ane, v ponedeljek, 26. julija, je v leskovški cerkvi sv. Ane potekal drugi letošnji Anin glasbeni večer, na katerem so lahko prisluhnili glasbi dueta Bonissiva v sestavi Anamarija Božič (vokal in flavta) z Rake in Urban Učanjšek (klavir) iz Krškega.

Oba že kar nekaj let ubirata korake v svet glasbe, saj so za njima v preteklosti zavidanja lepi dosežki, čeprav sta še mlada. Anamarija je na tekmovanju v Požarevcu dosegla prvo mesto z 99 točkami, Urban pa je nastopal kot član klavirskega dua Urban ing, še danes pa nastopa v glasbeni zasedbi Lila, oba pa imata tudi pomembno točko v glasbi, saj sta oba člana Pihalnega orkestra Krško. Anin glasbeni večer je povezoval Janez Bizjak.

Matija Gorenc

Kulturno društvo Leskovec pri Krškem in Župnija Leskovec pri Krškem vljudno vabita na 2. Anin glasbeni večer, ki bo v ponedeljek, 26. 7. 2021, ob 20.15 uri, v cerkvi svete Ane v Leskovcu pri Krškem. Nastopil bo duet Bonissiva v sestavi Urban Učanjšek, klavir in Anamarija Božič, flavta in vokal. Vstop prost. Lepo vabljeni!

V soboto, 26.6.2021, ob 20. uri, lepo vabljeni na 1. Anin glasbeni večer v cerkvi sv. Ane v Leskovcu.

V goste prihaja godalni kvartet M.ARS v sestavi:

Mojca Menoni Sikur

Nina Pirc