6. 7. 2011, cerkev sv. Ane v Leskovcu

Čudovit uvod v jubilejne 10. Anine glasbene večere sta naredili domačinki - violinistki Ingrid Kozole in Manca Marinčič. V strune sta ujeli dela Bacha, Brahmsa, Popa, Drdle, Piazzolle in drugih. Kot sami pravita, sta za to priložnost želeli ustvariti nekoliko drugačno glasbeno doživetje. K sodelovanju sta povabili mentorico Ivano Krhin Podlesnik in prijatelje: violistko Sašo Gorenc, violinistke Nino Vodeb, Anjo Kramar, Klaro Masnik, kitarista Domna Goška in pianistko Milico Krhin. Zanimiv preplet stare in sodobne glasbe je z vezno besedo zaokrožila Klavdija Mirt.

Če je prvi Anin glasbeni večer v letu 2012 je minil v znamenju inštrumentov medenih barv, bo drugi oblečen v črno-belo. Že zdaj vas torej vabimo na naslednji koncert, ki bo 26. julija 2012, ob 20.15, prav na god sv. Ane. S harmoniko se bo predstavil letošnji diplomant ljubljanske Akademije za glasbo Uroš Polanec.

Fotografije!